TASARIM & DİZAYN

İhtiyaç duyduğunuz ürün, talepleriniz doğrultusunda çalışma koşullarınız dikkate alınarak “ tasarım ve ürün geliştirme” bölümümüzde özenle en kısa sürede tasarlanır. Beğeninize sunulan alternatfilerinden seçtikleriniz tercih ettiğiniz bedende numune olarak üretilebilir.

tasarım
renk seçimi

ÜRÜN & KUMAŞ SEÇİMİ

Her işte çalışan kişi için ayrı özel iş elbiseleri üretilmekte ve iş elbiselerinin giyilmesi zorunlu olarak tutulmakta. Kamu ve özel işletmelerde işçi, memur, çalışan vb. iş elbisesi alırken kumaşın cinsine ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak renklerine dikkat etmelidir.

ÜRÜN KESİMİ

Firmanız özel tasarlanan ürünlerin tasarımları ve beden ayarlamaları arşivimizde kayıt altına alınıp bir sonra ki siparişlerde o tasarım üzerinden gidilerek zaman kazanılır.

kumaş kesim
nakis_yapimi

Nakış

Çalışma alanınıza, logonun biçimine, kumaş ve ürün dizaynına en uygun olan nakış işlemi tekniklerim izden birini kullanarak, taleplerinize doğru, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

BASKI

Logolarınız, uzun süre solmadan dayanabilen serigrafi baskı, parlak ve sıkı görüntüsüyle pratik uygulamalı folyo flex baskı, çok renkli veya fotoğraf niteliğindeki dizayn ve logolarınız için dijital ve transfer baskı olarak ürüne uygulanabilmektedir.

baskı
ürün dikimi

Dikim

Ürünlerinizin kaliteli ve dayanıklı olması için dikime önem vermekteyiz. Tam otomatik makinelerle sık dikiş tekniğini kullanarak ürünlerinizin daha uzun süre dayanması sağlıyoruz.

Kalite Kontrol & Temizlik

Siz değerli müşterilerimize ürünleriniz gönderilmeden önce deneyimli arkadaşlarımız tarafından dikkatli bir kalite kontrol ve temizlik sürecinden geçirilir.

kalite kontrol
ütü

Buhar Basınçlı Ütü

Gerek hijyen bakımından gerekse de ürünlerinizin kalitesini arttırmak için tüm ürünlerinize yüksek buharlı ütü uygulanmaktadır.

Paketleme & Kolileme

Son aşama olarak ütü ve kontrolleri yapılan ürünlerin sevkiat bölgelerine göre sizin belirtmiş olduğunuz adetler ve bedenlere göre dağılımı yapılır.

kolileme
sevkiat

Sevkiyat

Kolilenen ürünleriniz anlaşmaya göre ister sizin çalışmakta olduğunuz taşıma firmalarına teslim edilir veya bizim tarafımızdan istenen bölgeye bizim tarafımızdan kargo yapılır.